Мода і стиль

 

   Кажуть, що зустрічають по одежці. І перше враження, відповідно, також формується залежно від того, який образ ми бачимо при першій зустрічі.

Тож справжня леді завжди має виглядати бездоганно – стильно, вишукано, оригінально. Як цього досягти?

Знатися на стилях та напрямках моди, майстерно підбирати гардероб та одяг на різні життєві випадки – так, щоб вбрання відповідвло статусу події, погоді, віку, влучно підкреслювало достоїнства фігури юної леді – всьому цьому навчають на курсі Мода та стиль школи естетичного розвитку для дівчаток Mademoiselle.

    А ще на наших заняттях дівчата дізнаються багато цікавого про історію моди та костюму, етикет в одязі, про те, як не допускати помилок підбираючи певний комплект вбрання, навчаться робити стильні зачіски та макіяж і не тільки.

    Костюм – перше, за що чіаляється погляд (звісно, після сяючих оченят!). Нерідко спочатку саме він примушує звернутися, познайомитися, запросити на побачення чи навіть запропонувати роботу.

   Тож, чи хочете ви, щоб у вашій донці вбачали еталон стилю та грації, щоб вона була не схожа на інших і завжди виглядала як лялечка? Ми упевнені, що так! Отже…

Ласкаво просимо на курс Мода та стиль!

 

Розклад занять та ціни

© 2023 «Академия балета». Сайт создан на Wix.com

  • квадратная иконка facebook
  • Квадратная иконка Twitter
  • квадратная иконка vimeo